Ten Klub

Home  /  Current Page

Milovníci kvalitnej hudby a dobrej zábavy sa v Trnave v priestoroch nášho klubu stretávajú už viac než dve desaťročia. Počas nich neraz zmenil svoj vzhľad aj oficiálny názov (pôvodne K-Klub, či v 90tych rokoch legendárne Calypso), no „Káčko“ po celý čas poskytovalo priestor alternatívnej kultúre v jej najrôznejších formách.

Dnes v pestrom programe okrem množstva koncertov ponúka tiež filmy, divadelné formy, výtvarné umenie, barové kvízy, diskusie a iné formy sofistikovanej zábavy. Chceme, aby si každý prišiel na svoje a dostal kvalitné služby za férovú cenu.

Ak máte nejaké pripomienky alebo návrhy, neváhajte nás kontaktovať cez našu page fb.com/artklubtrnava, mailom na artklub@gmail.com alebo telefonicky na čísle 0948393290.

Info pre účinkujúcich:
Klub disponuje barom, terasou a sálou s pódiom (kapacita 150-200 ľudí). K dispozícii je kompletný PA systém s odposluchmi, mixom a mikrofónmi + základné osvetlenie a projektor s plátnom. Fotografie a podrobné informácie o dostupnej technike sú k dispozícii v profile na bandzone. Hlavný vchod sa nachádza na pešej zóne a prístup autom / parkovanie je možné iba pri zadnom vchode, ktorý sa nachádza na Paulínskej ulici, za budovou Meststkej polície.